7.12.2020 - 22:39

Військовики з Полтавщини «наварили» на захисті для бійців понад мільйон гривень

Фахівці контррозвідки Служби безпеки України викрили розтрату бюджетних грошей командуванням однієї з військових частин, що дислокується в Полтавській області, під час державних закупівель захисних елементів обмундирування. Про це повідомили в пресслужбі СБУ. За даними слідства, посадовці придбавали амуніцію для бійців за безпідставно завищеними цінами. Для реалізації злочинної схеми вони створили штучні умови, відтак на торгах перемагав необхідний їм постачальник. «Різниця» в 30% від суми укладеного договору осідала в кишенях махінаторів.

– Під час обшуків на території військової частини правоохоронці виявили документацію з доказами протиправної діяльності. Також вилучено контрольні зразки придбаних товарів для проведення експертиз на відповідність технічним вимогам. За оцінками експертів, оборудка завдала державі збитків на понад 1 млн грн, – ідеться в повідомленні СБУ.

У рамках кримінального провадження за ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України проводяться слідчі дії.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах