12.01.2021 - 23:59

В уряді пообіцяли почати врегульовувати ситуацію з тарифами з Полтавщини

Сьогодні голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький разом із народним депутатом Олегом Кулінічем та міськими головами Миргорода, Гадяча й Лубен зустрівся з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та керівником Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Валерієм Тарасюком щодо ситуації з підвищеними тарифами на комунальні послуги.

Результатом цієї розмови стало, зокрема, ініціювання проведення позачергової сесії Полтавскої обласної ради. Вона запланована на 14 січня, повідомив на своїй Фейсбук-сторінці голова цього представницького органу.

– Плануємо запросити керівників усіх газорозподільних компаній області та представника НКРЕКП, – написав Олександр Біленький.

– Під час сьогоднішньої зустрічі прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що, по-перше, людям буде запропонований значно нижчий, ніж зараз, середньорічний тариф на газ, а по-друге, у недобросовісних власників облгазів, які виставили невиправдані тарифи на розподіл та транспортування газу, просто забиратимуть ліцензію. І розпочати цей процес він обіцяв якраз із Полтавщини, реагуючи на масові протести людей в нашій області, – зазначив народний депутат України Олег Кулініч.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах