20.01.2021 - 23:16

В області підбили підсумки конкурсу «Краща книга Полтавщини»

У Полтавській облдержадміністрації відбулося нагородження переможців ХІV обласного щорічного конкурсу «Краща книга Полтавщини». Серед номінацій – «історико-краєзнавче видання», «університетська книга», «поетична збірка», «проза», «книга для дітей та юнацтва», «культура і мистецтво» та «іміджеве видання», повідомили в ОДА.

На розгляд журі представили 49 книг. Уперше виявив бажання взяти участь у конкурсі Центр сучасного мистецтва Jump (м. Полтава). Найбільше заявок надійшло від Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, видавництв «АСМІ», «Українське Народознавство» та «Дивосвіт». Роботи останнього отримали найбільше відзнак. Це 3 перших місця, 2 других і 4 третіх (у 5 номінаціях), розповіла директор підприємства Анна Грибан. Гран-прі конкурсу присудили книзі «Друга світова війна. 1930-1945. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи: У 3 книжках. Книга 1: Процеси. Діячі. Рефлексії», авторами-упорядниками якої є Олександр Білоусько, Тарас Пустовіт, Віктор Ревегук. Надрукували її у  видавництві «Полтавський літератор».

Конкурс «Краща книга Полтавщини», нагадаємо, започаткували 2007 року. Узяти участь у ньому можуть як окремі автори, так і видавництва, поліграфічні підприємства, науково-дослідницькі та навчальні заклади, бібліотеки, громадські й творчі організації області.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах