10.12.2025 - 17:52

В обласному центрі відкрили стріткод, присвячений Дмитрові Коряку

Сьогодні в Полтаві, на фасаді будівлі по вулиці Дмитра Коряка, 3, відкрили інформаційну табличку військовослужбовцю полку спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України Дмитрові Коряку. На ній розміщений QR-код, за яким можна перейти на сторінку з інформацією про захисника. Її встановили в межах проєкту «Стріткод» за фінансової підтримки громадських організацій «Історична платформа» та «ПроУрбан».

Дмитро Коряк, який мав позивний «Брат», був активним учасником Революції Гідності, входив до Свободівської сотні Самооборони Майдану. 2014 року пішов добровольцем до полку спецпризначення «Азов» Східного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

Загинув воїн 11 лютого 2015 року під час штурму ворожого блокпосту поблизу села Саханка Новоазовського району Донецької області.

Указом Президента України №176/2015 від 25 березня 2015 року Дмитра Коряка нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) — за особисту мужність і високий професіоналізм, проявлені під час захисту державного суверенітету й територіальної цілісності України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах