2.01.2023 - 23:05

Усі страхові виплати полтавці отримуватимуть тепер від Пенсійного фонду

Від 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування став Пенсійний фонд України. Відтак, згідно з інформацією пресслужби Міністерства соціальної політики, він виплачуватиме тепер:

– допомогу з тимчасової втрати працездатності;

– допомогу з вагітності та пологів;

– допомогу на поховання застрахованим особам, зокрема потерпілим на виробництві;

– одноразові та щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві, членам їхніх сімей.

Реабілітація постраждалих на виробництві також надалі фінансуватиметься.

Держава зберігає всі виплати й забезпечення допоміжними засобами реабілітації для людей з інвалідністю, а видатки за цим напрямком 2023 року збільшила вдвічі порівняно з 2022-м.

Умови надання соціальних виплат та розміри НЕ змінюються, наголосили в Мінсоцполітики, а останні подекуди навіть збільшується.

Фінансування реабілітації постраждалих відбуватиметься за рахунок Національної служби здоров’я України (НСЗУ), забезпечення допоміжними засобами реабілітації – за рахунок державного Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю (ФСЗІ).

Реалізація такого рішення дозволить скоротити управлінський апарат та зменшити видатки на його утримання, підвищити доступність і прозорість сервісу, процесів, зауважили в міністерстві.

Послуга буде надаватися безпосередньо через особистий електронний кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг ПФУ.

Але якщо раптом виникнуть проблеми, можна звернутися за консультацією до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України з цього переліку або до контакт-центру ПФУ за тел.: 0-800-503-753.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах