16.05.2023 - 20:14

Укрпошта випустила аудіолистівку з героєм із Полтавщини

Укрпошта презентувала серію благодійних аудіолистівок «Борітеся – вже поборюєте», що «говорять» голосами сучасних українських героїв, які стали символами боротьби на військовому, волонтерському, медичному, економічному та інформаційному фронтах.

Проєкт складається з 12 листівок, кожна з них містить QR-код, який веде на аудіо з історією. Так традиційні вироби оживають і голосами героїв звертаються до всіх українців, нагадуючи, як важливо продовжувати боротися. Ідея створення «голосових» листівок належить креативній команді MO3GI Group, що виступає партнером проєкту. Кожен виріб випущений накладом лише 10 тис. штук. Весь прибуток від їх продажу буде спрямовано на закупівлю залізних пташок для Збройних сил України. Листівку можна відправити в будь-яке місто чи країну, і таким чином, голоси українських героїв зазвучать по всьому світу.

Символічно, що в основу головної ідеї проєкту «Борітеся – вже поборюєте» лягли столітні адаптовані слова Тараса Шевченка – символа волелюбності, нескореності, боротьби за свободу, права і незалежність. Це слова, які символізують віру в перемогу і нагадують, що вона вже наближається.

У проєкті «Борітеся — вже поборюєте» зібрані історії сучасних героїв України. Це історія волонтерки Тати Кеплер, яка від початку повномасштабного вторгнення разом зі своєю командою об’їздила близько сотні населених пунктів: сірі зони, звільнені від росіян, ті, у які не доїжджають ані інші волонтери, ані лікарі. Це історія відомого всім пілота-винищувача, майора повітряних сил ЗСУ з Полтавщини Вадима Ворошилова з позивним «Karaya», який знищив 5 ворожих літальних апаратів на Вінниччині, відвівши від міста свій літак, коли його підбили. Іще одна історія, яка демонструє силу та незламність духу українців, належить військовослужбовцю Олександрові Будьку з позивним «Терен», який унаслідок влучання російського снаряду втратив обидві ноги, але вже нині готується брати участь у спеціальних змаганнях для військовиків. Голос «Азовсталі» Катерина Поліщук «Пташка», яка, обороняючи Маріуполь, потрапила у полон та не зламалася, також розповість свою надихаючу історію. Одним із героїв листівок став і легендарний командир полку «Азов» Денис Прокопенко («Редис»), історію якого записала дружина Катерина. Ігор Лаченков, журналіст та автор каналу «Лачен пише», який у свої 23 роки збирає мільйони гривень за добу на потреби ЗСУ, розповість, що мотивує його продовжувати боротьбу на інформаційному фронті. Ще одна героїня проєкту – співачка та військовослужбовиця Анастасія Шевченко, більш відома як Стасік, яка заспівала одну з найвідоміших пісень війни «Колискова для ворога».

У проєкті також представлені листівки, присвячені тим, хто вже майже рік сталево тримає оборону східного напрямку («Оборонці»), тим, хто відновлює рух у тилу та на деокупованих територіях, тим, хто щодня рятує життя, хто відкриває двері свого бізнесу, та тих, хто поновлює електромережі після обстрілів, забезпечуючи українців теплом і світлом.

Спеціально для створення листівок були запрошені 12 ілюстраторів, кожен із яких привніс відчуття свого власного візуального стилю, щоб посилити сенс історій, які розповідали герої.

Інформаційним партнером проєкту «Борітеся — вже поборюєте» виступило онлайн-медіа «Свідомі», журналісти якого взяли на себе велику частину з реалізації проєкту, а саме спілкування з героями.

Придбати листівки з зображенням героїв можна в центральних відділеннях Укрпошти в обласних центрах та на сайті https://postmark.ukrposhta.ua. Вартість листівки – 40 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах