1.02.2022 - 20:14

Збірна Полтавщини взяла «срібло» на чемпіонаті України з триатлону

Збірна Полтавської області посіла друге місце на зимовому чемпіонаті України з триатлону (акватлону) серед юнаків та кадетів. Про це повідомив т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Лунін.

– За кількістю набраних балів (461,5) полтавці поступилися лише львів’янам – господарям змагань, – розповів посадовець. – Усі спортсмени гарно виступили та посіли призові місця у своїх категоріях.

Серед полтавців перше місце виборов Георгій Герасименко. «Срібло» взяли Софія Бондаренко, Тетяна Приходько та Василь Василенко. Дарина Горб і Юрій Тютюнник стали бронзовими призерами чемпіонату.

У командному заліку юнаки та юнки здобули «срібло» (Юрій Тютюнник, Владислав Микитенко, Софія Бондаренко) і «бронзу» (Арсеній Мичко, Дмитро Касьяненко, Дарина Горб). Команда кадетів (Георгій Герасименко, Василь Василенко, Тетяна Приходько) посіла другу сходинку п’єдесталу пошани.

Чемпіонат відбувався 24-26 січня у Львові, на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони. Понад 100 юних спортсменів із 10 областей України та команда з Латвії бігли 3 км та долали вплав дистанцію 500 м, повідомило управління молоді та спорту ОДА.