20.09.2021 - 09:29

Полтавський школяр став чемпіоном світу з вільної боротьби

На Всесвітніх учнівських іграх U15, що проходили 11-19 вересня в Белграді (Сербія), 15-річний школяр із Полтавської гімназії «Здоров’я» №14, вихованець Школи вищої спортивної майстерності, борець-вільник Артем Оксем здобув золоту медаль. Він став чемпіоном світу у ваговій категорії 57 кг, повідомили в Асоціації спортивної боротьби України. До цієї перемоги хлопець разом із тренерами Ольгою Блащак, Іваном Блащаком, Олександром Маркаряном ішов наполегливо багато років. Він підкорював вершину за вершиною на міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях. 2019 року став переможцем Всеукраїнських ігор школярів із єдиноборств «Сombat Games», а тепер здобув «золото» і Всесвітніх учнівських ігор U15. Щиро вітаємо спортсмена та його наставників!