5.04.2022 - 13:35

Борчині з Полтавщини – у складі команди-переможниці на чемпіонаті Європи

Українська жіноча команда з боротьби стала лідером у медальному заліку на чемпіонаті Європи, який відбувався в Будапешті. Він стартував 28 березня, а закінчився 3 квітня. Участь у змаганнях брало 22 збірні. Наша команда завоювала п’ять нагород: два «золота», одне «срібло» й дві «бронзи».

– Приємно, що нинішні чемпіонки Європи, володарки «золота» Тетяна Ріжко (у ваговій категорії до 65 кг) та Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг) розпочали свою спортивну кар’єру на Полтавщині, а саме в Глобинському районі, під керівництвом тренера Геннадія Тарасенка, – повідомив у своєму телеграм-каналі начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Срібною призеркою стала Олександра Хоменець. Бронзові медалі виграли Алла Белінська та Ілона Прокопевнюк.

Українки посіли перше місце в загальнокомандному заліку. Другими та третіми були, відповідно, представниці Туреччини та Молдови.

Наші борці на змагання в Будапешт не поїхали – залишилися вдома боронити вітчизну від загарбників. Збірні Росії та Білорусі через війну були дискваліфіковані на цей чемпіонат Європи. Навіть суддів із цих країн від роботи відсторонили.