11.03.2022 - 16:02

У Полтавській громаді відновлюють навчання для школярів

Із понеділка, 14 березня, освітній процес у закладах загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади буде організовано для учнів 1-11 (12) класів із застосуванням технологій дистанційного навчання та дистанційного  режиму роботи педагогічних працівників (за необхідності). Про це повідомив на своєму Телеграм-каналі очільник ТГ Олександр Мамай. У такий спосіб навчання проводитимуть у зв’язку з уведенням воєнного стану на території України.

Учні з-поміж тимчасово внутрішньо переміщених осіб, у тому числі ті, які здобували освіту за індивідуальною (екстернатною) або сімейною (домашньою) формою, теж можуть приєднатися до навчання. Для цього один із батьків повинен написати відповідну заяву.

Заклади позашкілля освітній процес організовуватимуть також дистанційно. А от у закладах дошкільної освіти Полтавської громади він залишається призупиненим.

– Наголошую, що під час повітряної тривоги учні (вихованці) та вчителі негайно, з метою безпеки, припиняють заняття й переходять в укриття, – написав голова громади.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах