23.02.2024 - 22:03

У Полтаві зміцнюють зв’язок поколінь через музику

Нація жива й сильна, коли об’єднана: коли згуртована спільною метою, мовою, історією та культурою, коли тримає зв’язок поколінь. На сьогодні, в умовах повномасштабної війни, що триває вже два роки, українцям, як ніколи, потрібне таке єднання. Сприяти йому, зміцнювати зв’язок поколінь і формувати в молоді любов до батьківщини покликаний новий музично-патріотичний проєкт «Україна – це ти», що реалізують в обласному центрі. 21 лютого його презентував містянам лауреат численних національних і міжнародних конкурсів та фестивалів, Міський духовий оркестр «Полтава» під орудою художнього керівника й головного диригента, заслуженого артиста України Едуарда Головашича.

 

 

 

 

«Україна – це ти» став своєрідним продовженням реалізованого 2023 року благодійного проєкту «Заспіваймо разом за Україну». Тоді музичний колектив співпрацював із багатьма професійними виконавцями. Тепер же до його виступів долучаються молоді таланти. Так, участь у першому, проведеному в межах нового проєкту, концерті взяли педагоги й вихованці Полтавської дитячої музичної школи №2 ім. В. П. Шаповаленка. Надалі до співпраці планують запрошувати обдаровану молодь із інших закладів культури міста. До речі, для неї це чудова нагода випробувати свої сили й отримати неоціненний досвід взаємодії зі справжніми майстрами своєї справи.

Уже перший спільний виступ метрів музики з молодими співаками яскраво продемонстрував, наскільки такий досвід окриляє. Вдячна публіка не шкодувала емоцій та оплесків для виконавців. Програму проєкту, яка занурює в минуле українського народу та через одвічні цінності повертає до сьогодення, гості заходу прийняли дуже тепло. У концерті прозвучали як твори з відносно давньою історією: «Червона рута», «Ой, у лузі червона калина…», так і актуальні сучасні композиції «Заспіваймо пісню за Україну», «Люди», «Молитва за мир», «Ти солдат України» та ін. Окрім солістів Міського духового оркестру «Полтава» Анни Богданової та Віктора Щербакова, пісні виконували Єлизавета Павлюк, Анна Марченко, Дар’я Чапак, Анастасія Будякова й Анна Ледянкіна.

 

 

 

Презентацію музично-патріотичного проєкту приурочили до другої річниці повномасштабної російсько-української війни. Тож під час концерту звучали не лише щирі слова вдячності на адресу наших захисників в захисниць, також була віддана данина шани й пам’яті полеглим борцям за волю й незалежність України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах