11.12.2020 - 19:36

У Полтаві збираються капітально відремонтувати обласний кардіоцентр

Департамент будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації домовився з ДП «Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпроект» (м. Полтава)» про «виконання проектних робіт із отриманням позитивного звіту експертизи, відповідно до вимог чинного законодавства» щодо реконструкції старого корпусу обласного кардіоваскулярного центру за адресою вул. Макаренка, 1-А. Договір, як випливає з даних Prozorro, передбачає фінансову винагороду в розмірі майже 2 млн грн.

У будівлі планують утеплити стіни, відремонтувати/замінити мережі водопостачання, опалення тощо, перепланувати деякі приміщення. Загалом у старому корпусі має залишитися реабілітаційний та навчальний функціонали. А для клінічної бази передбачена нова будівля. Її, нагадаємо, відкрили у вересні, на будівництво витратили понад 400 млн грн.

Над реконструкцією старого корпусу планують почати працювати наступного року. Очікується, що вартість робіт становитиме близько 50 млн грн.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах