19.07.2023 - 19:30

У Полтаві завершили мурал на честь вогнеборців

В обласному центрі завершили роботу над стінописом на честь рятувальників-пожежників. Сьогодні задля збереження зображення його вкрили лаком.

 

 

Створювала мурал речниця Головного управління ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко за допомогою колег. Ескіз робили на основі реальних фото.

Стінопис розмістили на будівлі управління. Але нині авторка придивляється до інших об’єктів, щоб закарбувати на них подвиг і інших рятувальників, зокрема спеціалістів вибухотехнічної служби.

На нинішньому ж муралі розміром 11х12 м можна побачити ті види робіт, які виконують вогнеборці: гасіння пожеж у лісах та будинках, порятунок постраждалих із висотних споруд, ліквідація наслідків російських обстрілів та ін.

Ескіз цього стінопису був створений приблизно за тиждень. Перед нанесенням на будівлю поверхню підготували, аби мурал служив якомога довше. Також для збереження готове зображення вкрили подвійним шаром лаку.

– Зараз, коли бачу, дуже задоволена. Масштабно так вийшло. Чесно, я не думала, що в мене вийде. Я ніколи не малювала такі масштаби. І я розуміла, що це фізично дуже складно, – розповіла Світлана Рибалко.

Матеріали для роботи закуповували за рахунок служби. Для малювання на висоті використовували спеціальну машину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах