24.03.2021 - 19:06

У Полтаві запрацює один із перших ЦНАП нової формації

Цього року Міністерство цифрової трансформації України планує запустити Центри надання адміністративних послуг нової формації – Центри «Дія». Про це воно повідомило на своїй Фейсбук-сторінці. У Мінцифрі пояснили, що працюють над тим, аби в кожної людини був доступ до якісних державних сервісів незалежно від того, де вона мешкає, – у місті-мільйоннику чи маленькій територіальній громаді.

2021 року свою роботу розпочнуть перші Центри «Дія» – one-stop shop із комплексом усіх необхідних послуг для громадян. У них люди зможуть швидше та зручніше отримати послуги – кілька одразу замість кілька за кілька візитів, як це відбувається нині.

ЦНАП нової формації розташовані в Полтаві, Житомирі, Краматорську, Соледарі, селах Мамалига та Бабчинці. Основні послуги, які стануть доступними для громадян у них: адміністративні послуги, консультації щодо онлайн-послуг, комп’ютери з доступом до інтернету, укладення договорів і угод щодо комунальних послуг, консультації щодо бізнесу. Серед супутніх пропонуватимуться такі послуги, як безоплатна правова допомога, пошта, банківські послуги, прийом громадян головою тер громади, коворкінг-зона, кав’ярня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах