11.10.2021 - 17:57

У Полтаві вручили нагороду абсолютній чемпіонці Європи з бодібілдингу

Сьогодні, 11 жовтня, очільник Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай вручив почесну грамоту та сертифікат на отримання грошової винагороди майстрові спорту, членкині збірної команди України з бодібілдингу, багаторазовій призерці та чемпіонці України, Європи та світу з бодибілдингу та фітнесу Марині Полапі. Про це повідомили в пресслужбі міськради.

2020 року бодібілдерка виборола І місце на Кубку світу «Fit-Model», ІІІ місце на чемпіонаті Європи з бодібілдингу та І місце на чемпіонаті світу з бодібілдингу «Fit-Model».

Нинішнього року Марина Полапа також вдало виступила на чемпіонаті Європи серед жінок. Вона посіла два перших місця та стала абсолютною чемпіонкою Європи – 2021 у категорії «Fit-Model».

Окрім того, почесну грамоту та сертифікат на отримання грошової винагороди цього дня очільник громади вручив і заслуженому тренерові України Матосяну Лерніку, який готував спортсменку до змагань.