24.11.2021 - 00:25

У Полтаві вперше визначатимуть Індекс благополуччя молоді

За ініціативи комунальної організації «Інститут розвитку міста», Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради та Молодіжної ради територіальної громади, обласний центр став містом, у якому проводитимуть опитування для визначення Індексу благополуччя молоді. Про це повідомили в пресслужбі міськради. IБМ є інструментом для комплексного визначення аспектів, які сприяють розвитку й самореалізації молодих людей або уповільнюють їх. Наявність такого інструменту для оцінювання та моніторингу благополуччя молоді на місцевому рівні є корисним для країни, у якій відбувається реформа децентралізації й громади розробляють свою місцеву молодіжну політику, програми та проєкти.

Молодь Полтави зможе взяти участь у дослідженні та поділитись своєю думкою про те, наскільки місто дружнє до неї. Долучитися до опитування можуть усі, кому від 14 до 35 років, хто проживає в обласному центрі та хоче змінити місто на краще. Для цього потрібно зареєструватись та відповісти на запитання за інтернет- адресою https://www.youthwellbeing.in.ua/cities/poltava. Це займе від 7 до 20 хвилин.

Усі учасники опитування отримають промокоди на знижки від локальних бізнес-партнерів проєкту, які можна обрати в розділі «Отримай подарунок».

Для довідки. Індекс благополуччя молоді розроблений UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні спільно з фахівцями Інституту демографії й соціальних досліджень ім. В. Птухи Національної академії наук України та впроваджується в містах нашої держави з 2019 року. На сьогодні ІБМ визначають, окрім Полтави, іще в 13 населених пунктах України: Кременчук, Тернопіль, Нова Одеса, Луцьк, Херсон та ін.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах