20.08.2022 - 14:25

У Полтаві організували виставку портретів загиблих «азовців» (фото)

Сьогодні о 12-ій годині біля Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя просто неба відкрили виставку «Янголи м. Марії» – виставку портретів захисників і захисниць із підрозділу «Азов» Національної гвардії України, які віддали свої життя, обороняючи Маріуполь від російських загарбників. 112 портретів. 112 імен. Серед них – і двоє бійців із полтавського краю. «Гоголь» та «Пістон». Полтава та Кременчук.

 

 

Цей прапор, за словами ініціаторки меморіальної виставки, дружини полтавця з позивним «Гоголь» Вікторії Грицаєнко, передадуть захисникам України

Вшанувати пам’ять полеглих прийшли, приїхали рідні, друзі, побратими, у тому числі з маріупольського підрозділу, яких після поранення вдалося евакуювати з «Азов-сталі», представники обласної влади та інші полтавці й гості міста.

 

 

 

 

 

Сльози в очах, комок у горлі… На Театральній площі не було жодного, хто залишився б байдужим до промов військового капелана Сергія Сущенка, дружини та матері загиблих «азовців» Вікторії Грицаєнко та Віри Литвиненко, до тужливого виконання композицій пісенно-танцювальним ансамблем «Полтава» обласної філармонії.

 

 

 

 

 

 

 

Хвилина мовчання… Запалені рідними свічки пам’яті… Квіти до портретів… А поруч – продовження життя: малюнки від дітей для захисників України, збір коштів на реабілітацію поранених бійців.

 

 

 

 

 

Виставка в Полтаві тривала близько чотирьох годин, допоки дозволяли погодні умови.

 

 

 

 

 

 

 

Далі портрети загиблих героїв представлять у Києві, Хмельницькому, Івано-Франковську та інших містах України.

А ті, хто не встиг побувати на оффлайн-виставці в Полтаві, можуть ознайомитися з віртуальною експозицією та дізнатися про хлопців і дівчат, які поклали свої життя заради миру в Україні:

 

Альона Зимня

Фото Віолети Скрипнікової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах