18.11.2022 - 11:24

У Полтаві стартує мистецький проєкт «Проти течії» про Григорія Сковороду

Полтавців та гостей міста запрошують на відкриття мистецького проєкту “Проти течії”, спеціально створеного до 300-річчя від дня народження видатного філософа, уродженця Полтавщини Г.С. Сковороди.

Охочі долучитися до події організатори можуть приходити сьогодні о 16:00 у МІСТОХАБ за адресою: м. Полтава, вул. Спаська, 10.

«Сьогодні, коли українське суспільство переосмислює значення та місце в історії відомих особистостей, які створювали українську культуру й наукову думку, ми не можемо не згадати нашого видатного земляка, невловимого світом, мандрівного філософа Григорія Савича Сковороду. Дивна, глибока та водночас гармонійна особистість його завжди приваблювала мислителів і художників. Постать Сковороди й зараз не втрачає для нас актуальності», – зазначила кураторка проєкту Аліна Бушер. 

Виставка націлена допомогти глядачам відчути глибину та гармонію душі цієї прекрасної людини. Це також спроба нагадати про те, що сам філософ наголошував на необхідності присутності куражу в житті людини, який є рушійною силою творчості.

Мистецькі твори Олексія Нечипоренка, Олени Зозулі, Максима Юхна, Людмили Санік, Ігоря Лотиша та Едуарда Трирога, що представлені в експозиції, закликають глядачів зануритися в образи й спробувати уявити, який же він, цей далекий у часі філософ, котрий ходив такими близькими всім нам стежками.

Також на заході буде презентований музичний короткометражний художній фільм, складений із уривків про життя Григорія Сковороди. Режисер – Олексій Нечипоренко, ролі виконували творча молодь Полтави, а також актриса музичного драматичного театру ім. М.В. Гоголя Олександра Галатченко.

Виставка працюватиме з 18 по 24 листопада в понеділок – вівторок із 10:00 до 18:00. Інші дати та час можна дізнатись у менеджера МІСТОХАБ за номером телефону: +38 (063) 290 04 22 або +38 (096) 728 40 71. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах