10.09.2021 - 00:07

У Полтаві привітали паралімпійців

Учора надвечір в обласному центрі відбулася зустріч спортсменів, які повернулися з Паралімпіади в Токіо, із представниками міської влади та громадськості. Урочистості провели в Центрі культури та дозвілля. Участь у заході взяв очільник Полтавської громади Олександр Мамай. Спортсменам вручили нагороди та поздоровили їх творчими номерами. Прекрасну концертну програму для присутніх підготував гурт «Діти Фрістайла».

До України паралімпійці, нагадаємо, повернулися 5 вересня. Як розповів полтавський плавець Юрій Божинський, на них чекала урочиста зустріч, квіти, оплески, обійми рідних та друзів, безліч питань від журналістів.

– Зустріли дуже тепло, гарна атмосфера була, чудові відчуття, – поділився враженнями бронзовий призер Паралімпіади – 2020.

Спортивну честь України в Токіо, нагадаємо, захищали 143 спортсмени. Серед них – 15 представників Полтавщини. Останні виступали в таких видах спорту, як голбол (Віталій Гапоненко, Родіон Жигалін, Василь Олійник, Антон Стрельчик, Олександр Топорков, Євгеній Циганенко), легка атлетика (Олександр Яровий), плавання (Євгеній Богодайко, Юрій Божинський, Олексій Вірченко, Дмитро Виноградець, Ярослав Денисенко, Анастасія Завалій, Денис Остапченко) та настільний теніс (Іван Май).

Віолета Скрипнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах