10.09.2021 - 11:52

Полтавські паралімпійці отримають від 200 тисяч до 1 мільйона гривень нагороди

Під час урочистостей, які провели в Центрі культури та дозвілля з нагоди Дня фізичної культури і спорту, відбулася церемонія нагородження учасників Паралімпійських ігор у Токіо.

– Паралімпійці вибороли дев’ять медалей різного ґатунку, – сказав міський голова Олександр Мамай. – Уся Полтавська громада пишається ним, кожен із них – наше велике досягнення й приклад для наслідування.

Спортсменам було вручено сертифікати на отримання грошової винагороди, повідомили в пресслужбі міської ради. Так, учасники ХVІ Паралімпіади з голболу Віталій Гапоненко, Родіон Жигалін, Василь Олійник, Антон Стрельчик, Олександр Топорков та Євген Циганенко, їхні тренери Федір Дубровін та Антон Дубровін, тренер-лікар команди Вікторія Пошивайло, плавці Анастасія Завалій та Дмитро Виноградець одержать 200 тис. грн. Сертифікати на 400 тисяч міський голова вручив бронзовому призерові Паралімпіади – 2020 Юрієві Божинському та дворазовому бронзовому призеру Ігор у Токіо з настільного тенісу Іванові Маю. Винагороду в розмірі 500 тис. грн отримають срібний призер ХVІ Паралімпіади Олексій Вірченко, тренери призерів та переможців цих Ігор Галина Бойко та Ілля Калайда. Окрім того, сертифікати на 1 тис. грн вручили чемпіону та бронзовому призеру Ігор у Токіо з плавання Євгенієві Богодайку та чемпіонові, срібному й бронзовому призеру Паралімпіади – 2020 з плавання Денисові Остапченку.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах