6.04.2023 - 10:08

У Полтаві приймали Кубок України з бодібілдингу та фітнесу

Цього року обласний центр став офіційним місцем проведення Кубку України з бодібілдингу та фітнесу. Змагання тривали 1 та 2 квітня. Участь у них узяли 235 спортсменів із різних регіонів України, повідомили в Полтавській облвійськадміністрації.

Під час відкриття офіційних змагань провідних тренерів та спортсменів регіону нагородили почесними грамотами ОВА за активну діяльність, значні спортивні здобутки та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Полтавщині.

На Кубку представники нашої області завоювали 10 медалей. «Золото» в різних категоріях здобули Сергій Ройко (Кременчук), Богдан Савосько (Кременчук), Ярослава Заворотна-Білан (Полтава). «Срібло» отримали Ярослава Заворотна-Білан (Полтава), Ірина Тертична (Полтавська область), Валерія Міщенко (Кременчук). «Бронзу» присудили Рустаму Тамазашвілі (Кременчук), Олександрові Сіренку (Полтавська область), Вірі Штанько (Полтава), а також Олені Лиманській (Кременчук).