9.11.2021 - 18:45

У Полтаві можуть посилити перевірки та встановити додаткові протиепідемічні обмеження

У кожній територіальній громаді невідкладно мають створити групи для проведення комісійних перевірок дотримання протиепідемічного режиму суб’єктами господарювання й громадянами. Таку рекомендацію підтримали на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій.

Як повідомили в Полтавській облдержадміністрації, інспектуватимуть дотримання вимог на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, ринках, у закладах розміщення (готелях, хостелах, кімнатах відпочинку тощо), установах, які передбачають приймання відвідувачів, закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої, позашкільної освіти, їхніх гуртожитках, а також у громадських місцях.

В.о. обов’язків начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Олександр Овчаренко зазначив, що за 10 місяців у регіоні провели майже 38 тисяч перевірок, у понад чотирьох тисячах випадків виявлено порушення. Не дотримується масковий режим та інші карантинні вимоги. Ситуація не поліпшується. Роз’яснювальна робота й приписи дієвих результатів не дають, тож напрацювали новий, більш дієвий алгоритм – створення робочих груп, які б виходили на комісійні перевірки в усіх громадах. До їхнього складу обов’язково входитимуть представники поліції, Держпродспоживслужби й органів місцевого самоврядування. У разі виявлення порушень члени робочих груп складатимуть безпосередньо на об’єкті протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 44-3 Кодексу України про адмінправопорушення.

Крім того, регіональна комісія з питань ТЕБ і НС рекомендувала громадам у разі, коли кількість нових виявлених випадків COVID-19 протягом останніх семи днів на території громади перевищує 70 або більша від кількості за аналогічний період, на 50+ відсотків, встановлювати рішеннями місцевих комісій із питань ТЕБ і НС додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо перевезень пасажирів автомобільним та електричним транспортом, зокрема запроваджувати допуск у нього за COVID-сертифікатами, негативним ПЛР-тестом чи довідкою про нещодавно перенесену хворобу. Наприклад, у Полтаві, згідно з даними офіційного Телеграм-каналу міської ради, динаміка нових підтверджених випадків коронавірусної інфекції за останнім сім днів така: 3 листопада – +381, 4 листопада – +391, 5 листопада – +421, 6 листопада – +311, 7 листопада – +123, 8 листопада – +116, 9 листопада – +315.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах