25.06.2021 - 17:19

У Полтаві демонтують постамент із-під пам’ятника Леніна для встановлення найбільшого в області державного прапора

У Полтаві розпочали реконструкцію скверу Героїв України, у якому, нагадаємо, до 30-річчя незалежності нашої держави планують встановити найбільший в області синьо-жовтий стяг. 50-метровий двоколор має бути видно з різних куточків міста. Сквер буде повністю змінено.

– Ця територія роками не оновлювалася. Після Революції Гідності полтавці самотужки на постаменті колишнього пам’ятника Леніну зробили місце для вшанування героїв держави. Наразі ми комплексно приводимо цю територію до ладу. Робітники вже зняли гранітну плитку й почали зносити постамент, – розповів Олег Синєгубов.

За словами головного архітектора області Ірини Особік, у центральній частині замінять усе покриття, бруківку, перекладуть сходи, обладнають безбар’єрний простір. Також облаштують центральний квітник, на якому встановлять щоглу.  Зазнає реконструкції й частина скверу в бік вулиць Стрітенської та Гагаріна. Стару бруківку за можливості зберігатимуть, але більшість усе-таки перекладуть. Зелені  ж насадження не чіпатимуть.

Як повідомили в облдержадміністрації, будівельні роботи виконує бригада з восьми працівників, які трудяться на об’єкті щоденно по 12 годин. Здати його планують до 20 серпня. А вже 23-го відбудеться урочисте відкриття. Згодом у сквері збираються створити меморіал захисникам Незалежності України.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах