25.06.2021 - 19:11

У Полтаві планують перекрити три дороги

Виконавчий комітет Полтавської міської ради найближчим часом планує розглянути проєкт рішення про тимчасове повне перекриття руху транспортних засобів, пов’язане з реконструкцією вулиці Симона Петлюри. Цей документ уже з’явився на сайті міськради. Згідно з ним, товариству з обмеженою відповідальністю ПП «Будгарант-7» збираються дозволити повністю перекрити рух на ділянці від вулиці Олеся Гончара, 27-В, (заїзд у міський пологовий будинок) до перехрестя вулиць Олеся Гончара та Огнівської. На місці проведення робіт будуть установлені відповідні дорожні знаки, забезпечений об’їзд транспорту й безпечні умови руху пішоходів. Термін дії рішення передбачений до 16 серпня.

Аналогічний документ у міськвиконкомі планують ухвалити й щодо тимчасового повного перекриття руху ТЗ, пов’язаного з реконструкцією вулиць Колективної й Огнівської. На ділянці від перехрестя вулиць Колективної та Симона Петлюри до перехрестя вулиць Огнівської та Щепотьєва роботи виконуватиме ТОВ «ДРСУ Полтава». Тут також повинні будуть подбати про встановлення відповідних дорожніх знаків, забезпечення об’їзду для машин і безпечного руху людей. Пропонована дія рішення – до 31 серпня.

Крім того, «Полтаватеплоенерго» звернулося до міської влади з проханням дозволити йому тимчасове перекрити рух авто по вулиці Котляревського. Це пов’язано з аварійним ремонтом трубопроводу мережі опалення між будинками №№ 8-11. Згідно з проєктом рішення міськвиконкому щодо цього питання на місці перекриття руху транспорту виконавець робіт буде зобов’язаний установити відповідні дорожні знаки, забезпечити об’їзд ТЗ, безпеку для пішоходів. Це рішення діятиме до 16 липня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах