12.11.2020 - 11:56

У Полтаві через коронавірус пішов з життя військовий лікар і завідувач неврологічним відділенням

10 листопада на 55 році життя перестало битися серце завідувача неврологічного відділення комунального підприємства «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради», ексвійськовика 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу Віталія Нетребовського. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я та соціального розвитку Полтави.

Він розпочав свій шлях у галузі медицини в 19 років. У лави Збройних Сил України вступив 2014-го. У 2015-2016 роках капітан медичної служби виконував свій громадянський обов’язок неподалік від зони бойових дій на сході України. Віталій Анатолійович був справжнім професіоналом та допоміг багатьом бійцям на передовій, написали на Фейсбук-сторінці 28 ОМБр.

– Багато із тих, хто служить у нашій бригаді, згадують його дуже добропорядною та щирою людиною, – зазначили його побратими, висловивши й щирі співчуття родині лікаря.

2017 року Віталій Нетребовський очолив неврологічне відділення у 3-й полтавській лікарні. В останні місяці трудової діяльності самовіддано рятував життя пацієнтів із гострою респіраторною хворобою, спричиненою вірусом SARS-CoV-2. Але своє здоров’я не зберіг – через ускладнення, спричинені коронавірусною інфекцією, пішов у вічність.

Віталія Нетребовського провели в останню путь 12 листопада. Прощання відбулося зранку на території Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського. Віддати шану Лікареві чимало людей: колег по роботі, побратимів та ін.

Альона Зимня

3 thoughts on “У Полтаві через коронавірус пішов з життя військовий лікар і завідувач неврологічним відділенням

    1. на тому світі повіриш–це мій друг-брат пішов з життя якраз від коронавірусу-здоровий був завжди -лікував хворих то й набрався зарази дуже багато–дурний тебе піп хрестив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах