7.12.2022 - 18:01

У котельнях Полтави можуть припинити вимикати електроенергію

Цього року Полтавська громада ввійшла в зиму доволі різко – майже одразу з дуже низьких температур. На тлі вимкнень електроенергії це негативно позначилося на рівні тепла в оселях городян. Більше того, тривалі або короткочасні перерви в енергопостачанні створюють передумови для виникнення аварійних ситуацій на котельнях «Полтаватеплоенерго» та в мережах. Теплоенергетики втрачають можливість забезпечувати безперебійне опалення житлового фонду громади в складних погодних умовах, при низьких температурах повітря.

Наразі спеціалісти підприємства працюють у посиленому режимі, щоб запобігти критичному зниженню температури теплоносія та втримати тепломережу в робочому стані.

На балансі «Полтаватеплоенерго» перебуває 92 котельні. 25 із них підпадають під графіки планових вимкнень електроенергії. На сьогодні спеціально створена робоча група з фахівців підприємств-постачальників тепла та електроенергії вивчає можливості переключення вищезгаданих 25 котелень на підстанції «Полтаваобленерго», які не підпадають під графік вимкнень. Три уже вдалось переключити, повідомили в пресслужбі «Полтаватеплоенерго».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах