24.05.2021 - 10:46

Спортивний довгобуд у Полтаві збираються здати в експлуатацію за півроку

До кінця 2021 року в обласному центрі планують завершити нарешті спорудження та ввести в експлуатацію спортивно-видовищний комплекс із приміщеннями громадського обслуговування на вул. Петра Юрченка, 1-А, який почали будувати понад десятиліття тому. Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради в Полтавській облдержадміністрації її очільник Олег Синєгубов. За його словами, Мінмолодьспорт ухвалило рішення про виділення коштів на цей довгобуд.

– Минулого тижня відбувалося засідання Міністерства молоді та спорту щодо відбору об’єктів для надання субвенції із державного бюджету місцевим на розвиток спортивної інфраструктури. Ми працювали над цим понад 6 місяців і отримали перемогу – нам буде профінансовано 105 млн 387 тис. грн на добудову спортивного комплексу, басейну на вул. Петра Юрченка в Полтаві, – сказав голова ОДА.

За первісним задумом, цей довгобуд мав стати найбільшим спортивним об’єктом регіону (із площею понад 7,8 тис. кв. м), у якому б тренувалися члени олімпійської та паралімпійської збірних. Тут планували зробити три басейни: основний (довжиною 50 м), тренувальний (25 м) і фізкультурно-оздоровчий. Завдяки цьому Полтава отримала б змогу приймати в себе чемпіонати України та міжнародні змагання з плавання. Окрім того, на об’єкті збиралися розмістити тренажерний і спортивний зали, сучасні душові й санвузли, роздягальні, тренерські, конференц-зал, офісні та службові приміщення, кабінети лікаря, СПА-зону, кімнати відпочинку тощо. Сама будівля мала відповідати всім вимогам доступності.

Наразі спорткомплекс готовий наполовину. Відновити роботи в ньому планують одразу, тільки-но з державного бюджету надійдуть кошти. Що з цього вийде, поживемо – побачимо…

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах