31.07.2021 - 00:14

Скористатися спецтранспортом у Полтаві зможе більше людей із інвалідністю

На своєму засіданні 28 липня Кабінет Міністрів запровадив новий механізм використання транспортних засобів спеціалізованого призначення. Завдяки урядовому рішенню перелік категорій осіб, яким можуть бути надані послуги з перевезення транспортними засобами спеціалізованого призначення, розширено. Відтак тепер спецтранспортом мають право користуватися дорослі та діти з інвалідністю, які мають не тільки порушення опорно-рухового апарату, а також особи з порушенням зору, інтелектуальними та психічними порушеннями, інші маломобільні групи населення.

Авто для перевезення таких людей будуть передавати в користування виконавчим органам рад, реабілітаційним закладам, державним та казенним експериментальним протезно-ортопедичним підприємствам, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, на два роки з правом продовження терміну за результатами аналізу використання.

Окрім того, дана постанова уряду скасовує обмеження для потенційних отримувачів транспортних засобів спеціалізованого призначення (міських рад населених пунктів із кількістю жителів понад 50 тис. осіб), повідомили в Мінсоцполітики.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах