31.07.2021 - 12:56

Полтавські рятувальники борються за звання найсильніших

Сьогодні на базі 3-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в Дніпропетровській області розпочалися змагання пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро – 2021» за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge». Участь у них беруть представники 16-ти команд із Полтавської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Запорізької, Харківської, Херсонської та інших областей України.

Як повідомили в ГУ ДСНС Полтавщини, спортсмени змагатимуться в індивідуальному забігу серед чоловіків та жінок, тандемі та командному забігові, а також командному заліку. Уся дистанція складається з п’яти етапів: підйом рукавної лінії по сходах на 4-й поверх навчальної вежі, підйом рукавних скаток на висоту 4-го поверху, силовий тренажер, прокладання рукавної лінії та подання води в мішень, а також перенесення умовного потерпілого.

Полтавську область на чемпіонаті представляє збірна команда Головного управління, до складу якої ввійшли спортсмени, котрі напередодні показали найкращі результати на обласному етапі змагань, – шість чоловіків та дві жінки.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах