26.07.2021 - 10:42

СК «Полтава» переможно дебютував у професійному чемпіонаті

СК «Полтава» розгромив ФК «Суми». Про це повідомили на сайті полтавської команди, зазначивши, що для обох суперників матч був знаковим, адже став дебютним на професійному рівні.

Загалом колективи були знайомі між собою ще до цього. Уперше доля звела їх 2019 року – у сезоні, коли полтавці вперше брали участь у Кубкові України серед аматорів. Торік команди зустрічалися двічі, у рамках чемпіонату України серед аматорів.

Цього разу від початку гри спортсмени не форсували подій, лише робили поодинокі випади на ворота суперника. Та з кожною хвилиною матчу полтавці все частіше брали на себе ініціативу. Найбільше працювали на гольові моменти Яременко та Горжуй. Саме Максиму й удалося відкрити рахунок. Після подачі кутового Щербак грамотно пропустив м’яч, завдяки чому той потрапив під удар Горжую, котрий і пробив влучно по воротах суперника. А одразу після перерви рахунок було подвоєно, знову зі стандарту. Яременко робив подачу від кутового прапорця. М’яч полетів під удар Андрієві Савенкову, який і відправив його у ворота Левченка. Довести рахунок до розгромного для сумчан удалося Дмитрові Щербаку, який розіграв із колегами шикарну триходівку. Тож 3:0 – СК «Полтава» вдало дебютувала в Другій лізі.