9.06.2023 - 20:57

Школярів Полтавщини навчали кібергігієни

Полтавська облвійськадміністрація та ювенальна поліція Полтавської області в межах Всеукраїнського проєкту «Вартові мережі» провели онлайн-навчання «Основи кібергігієни для школярів. Безпека користування соціальними мережами». До нього долучилися 400 учнів 5-8 класів.

Як розповів заступник начальника ПОВА Ігор Панченко, під час онлайн-заняття дітям повідали про загрози в інтернеті (цифровий булінг, небезпечні люди, шкідливий контент, віруси, шахрайство), поінформували, як захистити себе від них, ознайомили з можливими небезпеками інформаційного простору під час війни, убезпеченням особистої інформації, яка міститься на цифрових носіях (фото, персональні дані).

– Діти повинні розуміти: гаджети та вся розміщена там інформація – це їхня власність, їхній персональний цифровий будинок. І дбати про нього так само важливо, – акцентував Ігор Панченко.

За словами начальника відділу ювенальної превенції УПД ГУ НП України в Полтавській області Ірини Москаленко, такі заняття з молоддю дуже важливі й мають бути системними.

– Кіберзлочинність в умовах повномасштабного вторгнення набирає обертів. Мусимо максимально убезпечити наших дітей, – зауважила представниця поліції. – Окрім того, наближаються літні канікули. Діти багато часу проводитимуть у соцмережах, тому мають бути максимально обізнаними щодо наявних віртуальних загроз, у разі виникнення форс-мажорних чи якихось підозрілих ситуацій не боятися повідомляти про це дорослим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах