9.11.2020 - 15:01

Школярі з Полтавщини перемогли на всеукраїнському фестивалі соціальної реклами

Учень опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» Євгеній Осауленко й учень комунального закладу «Розсошенська гімназія» Олександр Порохня показали всій Україні, як треба мотивувати до екологічних змін. Зі своїми пропозиціями представники Полтавскої області виступили на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste management school recycling». Як повідомили його організатори, Євгеній Осауленко підготував сітілайт із зображенням планети та повідомленням «Бережи ЗАРАЗ, щоб було куди повертатись ПОТІМ!». А Олександр Порохня висвітлив тему переробки сміття. «Збережи природу та допоможи людям», – такий заклик він помістив на своєму плакаті.

 

Саме ці роботи разом із іще чотирма журі виокремило для нагородження з-поміж усіх, що надійшли від школярів 44 навчальних закладів із 20 регіонів України (загалом у конкурсі брали участь 75 команд). Це були ролики, постери та зовнішня соціальна реклама, спрямовані на просвіту в екологічній сфері та покликані нагадувати людям, що треба утримуватися від дій, які шкодять планеті. До розгляду пропонували три теми: сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (життя з мінімальним продукуванням сміття). Авторам шістьох найкращих із представлених робіт дісталися в якості призів спеціальні сертифікати.

– Цього разу ми вирішили не купувати подарунки заздалегідь, позаяк хотіли придбати те, чого потребує конкретна школа. Переможці конкурсу отримали сертифікати на суми від 1 до 5 тис. грн. За умовами конкурсу на ці кошти вони зможуть обрати будь-яку річ, що принесе користь для їхнього навчального закладу, і таким чином, не тільки зробити внесок у формування екологічної культури та свідомості в Україні, а й принести користь своїй школі, – зазначила очільниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» в Україні Ксенія Ренчковська.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах