24.01.2023 - 21:43

Що таке пошукова реклама Google і як вона працює?

Реклама у пошукових системах — показ на сторінках результатів пошукових систем рекламних повідомлень, що відповідають інтересам аудиторії. Google розміщує на сторінці не лише результати ранжування сайтів у результатах органічного пошуку, а й рекламні оголошення. Для рекламодавця вони забезпечують високу клікабельність та безліч конверсій за умови правильного підходу до налаштування пошукової реклами (про це детальніше тут).

Як працює пошукова реклама Google?

Гугл реклама

Принцип роботи пошукової реклами полягає у показі оголошень, які відповідають контексту сторінки, де вони розміщуються. Це означає, що Google демонструє рекламу, виходячи з запиту відвідувача сторінки пошуку.

Наприклад, якщо він вбиває у пошуковий рядок «автосалони в Києві», за цим запитом Google продемонструє не тільки сайти, що відповідають інтенту в органіці, а й платні рекламні розміщення. Оголошення в цьому випадку виглядають як звичайні пошукові результати, але позначені зеленою плашкою «Реклама». Розміщення доступне як у верхній частині сторінки пошуку, так і під результатами органічної видачі.

Оскільки пошукові системи дуже популярні, вважається, що пошукові рекламні кампанії здатні допомогти знайти клієнтів для будь-якої сфери комерційної діяльності. Проте є і мінуси. На популярних ринках перехід на сайт може бути досить дорогим і не завжди окупає рекламні вкладення.

Які переваги використання пошукової реклами?

  1. Простота. Завдяки простому інтерфейсу та докладним інструкціям в особистому кабінеті Google Ads налаштування реклами так само просте, як бронювання готелю на час відпустки. Все доступно та зрозуміло.
  2. Орієнтованість на клієнта. Ви вибираєте аудиторію, яку хочете охопити рекламою. Ви можете таргетувати свої оголошення, вибираючи конкретні країни, міста, райони або навіть вулиці. Також можна націлювати рекламу на людей, які відвідують певні вебсайти (тобто зі всіх користувачів Google дає змогу вибирати тільки тих, хто відповідає вашим вимогам).
  3. Бюджет. Ви і тільки ви вирішуєте, скільки витратити на рекламу. Якщо ваш рекламний бюджет становить 3 долари на тиждень, очевидно, що дуже мало людей побачать ваше оголошення. При цьому ви можете суттєво заощадити гроші, самостійно корегуючи свій рекламний бюджет.
  4. Швидкість розміщення. Оголошення у пошукових системах публікуються протягом кількох хвилин після створення. Найбільшого значення цей фактор набуває під час продажу трендових товарів, які актуальні тут і зараз і, можливо, втратять популярність уже через місяць.
  5. Оплата лише за результат. Оплата у випадку з пошуковою рекламою може стягуватися виключно за кліки користувачів за оголошенням або за кількість конверсій (наприклад, за дзвінки від потенційних клієнтів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах