18.08.2021 - 09:50

Що та за якою ціною продають на Сорочинському ярмарку – 2021 (фото)

Цього року в Національному Сорочинському ярмарку беруть участь десятки підприємств і підприємців як України, так і інших держав. Уже традиційно на торжищі можна побачити продукцію з Грузії, В’єтнаму, Індії. Багато представлено українських виробників вина та меду, лляних та трикотажних виробів, продукції з м’яса, ковбас, солодощів та прохолодних напоїв.

Останні, до слова, користуються особливим попитом: і квас по 20 грн за півлітровий стаканчик, і пиво по 25-30 грн, і лимонад із різними наповнювачами (грейпфрут, м’ята, апельсин, кавун тощо) по 50 грн у таку ж тару. Традиційне лакомство ярмарку – шашлик – цього року продають по 60 грн за 100 г, вареники – по 25 грн. Куховарити упродовж тижня на торжищі будуть не тільки місцеві підприємці, а й із інших куточків України. Як, власне, і продавати промислові товари та вироби ручної роботи.

У «Містечку майстрів» цього свою продукцію представляють близько 400 осіб із Київської, Полтавської, Донецької, Івано-Франківської, Дніпропетровської та інших областей.. Відвідувачам пропонують чимало керамічного посуду, дерев’яних виробів для кухні, вишитих суконь, сорочок, мила ручної роботи, шкіряних виробів, оберегів, магнітиків та ін. Останні, наприклад, можна придбати на згадку про відвідування Великих Сорочинців по 15 грн (на дерев’яній основі) або по 30 грн (на керамічній). Накидка з овечої вовни коштує 6000 грн, сукня з мереживом – 2300 грн, чоловіча вишиванка – 1300 грн, розписана дерев’яна миска – 300 грн, кепка з вишивкою – 250 грн, розписана глиняна підставка для вершкового масла – 160 грн, люстерко в берестяній оправі – 150 грн, в’язані носки – 110 грн, дерев’яна підставка під каструлю – 70 грн, дерев’яне намисто – 40 грн тощо.

Серед продукції промислового виробництва, яку можна придбати на ярмарку, – найбільше, напевно, одягу та взуття. Тут є все: від спідньої білизни по 25-30 грн і футболок по 50 грн до теплих пальто із хутром і шуб по кілька тисяч.

За вхід до вбиральні правлять по 5 грн з людини, до садиб, де можна зробити цікаві світлини в тематичних фотозонах, – по 20 грн. Хоча є й безоплатні фотозони.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах