14.04.2022 - 18:25

Що планують на Великдень на Полтавщині

Як цього року в Полтавській області відзначатимуть Свято Христового Воскресіння, у регіоні ще не визначилися. Але певні напрацювання щодо даного питання вже є. Наприклад, обмеження для людей перебувати без нагальної потреби в громадських місцях із обіду 23 квітня (субота) до ранку 26 квітня (вівторок), повідомив сьогодні журналістам начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Трансляцію великодніх служб можливо влаштувати онлайн та по телебаченню, а щоб не залишати вірян без освячення пасхальної їжі, священники можуть проводити його по дворах. Остаточне рішення з цього питання буде ухвалене трохи згодом. Його оприлюднять на офіційних каналах ОВА.

– Від 13.00 23 квітня до 6.00 26 квітня не проводимо масових церковних служб ні в храмах, ні на територіях поруч із ними. Богослужіння цими днями в приміщеннях – без вірян. Лише до 10 священнослужителів. Утім, до Великодня ще більше тижня. Рішення може бути переглянуте, якщо це дозволятиме загальна безпекова ситуація в країні та області. Ми будемо орієнтуватися на рекомендації центральної влади, яка володіє загальною картиною військово-політичної та безпекової ситуації, – написав у своєму Телеграм-каналі Дмитро Лунін.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах