28.05.2020 - 08:09

Сформуйте електронну трудову книжку, щоб бути впевненими, що вам зараховують страховий стаж

Сучасні інформаційні технології Пенсійного фонду України дозволяють призначати пенсії та надавати послуги дистанційно, без особистого звернення. Одним із таких онлайн-сервісів є електронна трудова книжка. Можливість переглянути відомості про свою трудову діяльність у ній забезпечена постановою Кабінету міністрів України №1084 «Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі» від 27 листопада 2019 року.

Найманому працівникові оцифрована трудова книжка потрібна з кількох причин. По-перше, її неможливо втратити – дані зберігаються в електронному форматі. По-друге, можна уникнути «маніпуляцій» із боку роботодавця. По-третє, є змога переглянути відомості про свою трудову діяльність і сплачені страхові внески в будь-який час через вебпортал Фонду. Для роботодавця трудова книжка в сучасному форматі – це відсутність зайвого кадрового обліку та наявності місця для зберігання паперових документів.

Покрокову інструкцію з подання роботодавцем даних для формування електронної трудової книжки можна переглянути в інфографіці нижче.

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах