27.07.2021 - 22:40

Секретар Полтавської міської ради започаткував «обідні» ефіри в соцмережі

Від учора секретар міськради Андрій Карпов практикує нову форму спілкування з полтавцями – «обідні» прямі ефіри в соціальній мережі «Фейсбук». Онлайн-стрім він проводитиме відтепер щодня з 12:00 до 13:00. Свої питання городяни можуть поставити йому в коментарях на особистій сторінці, повідомили в пресслужбі міської ради.

Під час першого ефіру, зокрема, полтавці цікавилися ремонтами під’їздів, дахів, доріг у окремих мікрорайонах. Андрій Карпов відповів, що під час минулої містобудівної комісії депутатка Юлія Городчаніна домоглася того, що плани ремонтів доріг, будинків, під’їздів, дахів будуть офіційно публікувати. Також публічною стане інформація про терміни виконання цих ремонтів і звіти про їх закінчення.

Чимало уваги секретар міської ради приділив роз’ясненню механізму утворення об’єднаних територіальних громад на прикладі Полтавської. Він розповів про повноваження старости та його взаємодію з керівництвом органу місцевого самоврядування.

Відповідаючи на питання про придбання автомобілів для старост Полтавської громади, Андрій Карпов пояснив, що це робоча необхідність, бо в таких посадовців – велика територія діяльності, також їм необхідно часто приїздити до міської ради. Придбання авто допоможе старостам бути мобільними.

Що ж до питання про опалення 109-го мікрорайону, тут депутат пояснив: наразі його активно вирішують, тож жителі мікрорайону не залишаться без тепла в холодну пору року.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах