29.04.2024 - 18:09

Як вибрати вбудовану духовку з мікрохвильовою піччю?

Для приготування та розігріву їжі духовка з мікрохвильовою печею підійде найкраще. Цей компактний пристрій можна встановити під варильною поверхнею або спеціальну нішу на кухонному гарнітурі. При покупці слід звернути увагу на відповідність розмірів місця встановлення та габаритів техніки. Управління духовкою здійснюється незалежно від варильної поверхні. Вона ідеально підходить для приготування різних страв, випічки, м’ясних страв, десертів, а також швидкого розігріву супів, каш і напоїв. При виборі звертайте увагу на тип, керування, обладнання, матеріали, кількість програм, спосіб очищення та додаткові функції, які визначають можливості та ціну техніки.

Принцип роботи та переваги вбудованої мікрохвильової духовки

Вбудована мікрохвильова духовка відрізняється наявністю магнетрону – пристрою, що створює надвисоке частотне випромінювання. На відміну від звичайних електричних або газових духовок, які нагрівають їжу за рахунок тепла, що виділяється з пальника або електронагрівача, в мікрохвильових духовках нагрівається рідина, що міститься в продуктах. Така технологія успішно справляється з різними завданнями приготування, такими як гасіння, випікання, сушіння, смаження та запікання.

Однією з переваг вбудованої мікрохвильової духовки є можливість придбання одного пристрою, що виконує дві функції. Також вона заощаджує простір та дозволяє готувати корисні страви з мінімальною кількістю жиру.

Додаткові можливості

1. Таймер дозволяє встановити час роботи духовки.
2. Вентилятор охолодження знижує температуру дверцят, захищаючи користувача від опіків, а також запобігає пошкодженню кухонних меблів.
3. Дисплей відображає вибраний режим роботи духовки.
4. Захист від дітей блокує панель керування за допомогою пароля.
5. Догляд за духовкою з функцією мікрохвильової печі

Сучасні духові шафи з мікрохвильовою піччю забезпечені системами самоочищення для зручності користувачів.

1. Традиційна система передбачає просте протирання внутрішніх стінок печі вологою ганчіркою з засобом для чищення.
2. Парова система заснована на обробці потоками гарячої пари, яка випаровується з налитої в деко рідини.
3. Каталітична система базується на спеціальному емалевому покритті, що не вбирає жири і сприяє їхньому розпаду.
4. Піролітична система спалює забруднення до сажі за високої температури, після чого їх легко видаляють, протираючи духовку всередині вологою мочалкою або ганчіркою.

 

При виборі вбудованої духовки з функцією мікрохвильової печі рекомендується віддати перевагу пристрою від того ж виробника, що й інша кухонна техніка. На сайті https://www.siemens-home.bsh-group.com/ua/ представлен широкий вибір побутових приладів, а також надаються зручні умови замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах