8.04.2020 - 23:59

Великодні паски святитимуть на пекарських підприємствах і доставлятимуть додому

Паски, що продаватимуть у Полтавській області перед Великоднем, освячуватимуть просто на хлібопекарських підприємствах. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов під час брифінгу для журналістів. Таким чином, у магазини потраплятимуть уже освячені вироби. На цей крок влада регіону та обласного центру вирішила піти, щоб люди під час карантину не йшли масово святити паски до церкви.

– Під час богослужінь у храмах має перебувати не більше 10 осіб. Але ми можемо уявити, яка черга вірян здатна зібратися біля церков, – сказав очільник ОДА й іще раз звернувся до жителів області залишатися вдома, святкувати Великдень у колі найближчих, не їздити на природу, пікніки великими компаніями, не запрошувати гостей, адже головне нині – це здоров’я.

Тим паче, що Укрпошта наразі запустила безоплатну послугу з доставки святкових пасок. Про це повідомили на сайті підприємства зв’язку. Замовлення на великодню випічку приймають тут до понеділка, а доставлятимуть освячені паски з 13 по 17 квітня. Оформити доставку можна віддалено, святковий хліб принесуть за будь-якою адресою. За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, листоноші доставлятимуть паски залежно від дати замовлення та населеного пункту. Оформити цю послугу можна на сайті Укрпошти та через контакт-центр за номером 0-800-300-545 (вибрати цифру 9). Благодійним фондам, громадським організаціям чи приватним благодійникам, котрі бажають замовити велику партію свяченої випічки (від 1000 шт.) для тих, хто не має змоги придбати сам, слід звернутися із запитом на ukrposhta@ukrposhta.ua до 12 квітня включно.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах