7.02.2022 - 10:39

Препарат для лікування Covid-19 поширять на Полтавщині за кілька днів

Учора, 6 грудня, в Україну прибуло 60 тис. курсів препарату «Молнупіравір», призначеного для лікування Covid-19. Його виробником є фармацевтична компанія Merck Sharp & Dohme. За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, оприлюдненими на його сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», ці ліки допоможуть у боротьбі з коронавірусною хворобою та збережуть життя пацієнтам із груп ризику.

– «Молнупіравір» – це противірусний препарат прямої дії, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду, чим запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби. Препарат випускається у формі пігулок, не має особливих вимог зберігання, його зручно приймати, – ідеться в повідомленні.

На сьогодні «Молнупіравір» зареєстровано та дозволено для екстреного застосування в США, Японії, Великій Британії та інших країнах.

У Полтавській області препарат може з’явитися, бути розвезеним по громадах за два-три дні. Про це повідомив під час сьогоднішньої апаратної наради в облдержадміністрації директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак.

До квітня в Україну надійде ще 240 тис. курсів препарату, зазначив міністр.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах