5.05.2021 - 14:53

Полтаву планують залишити в «червоній зоні»

Найближчим часом жителям обласного центру, як і всієї Полтавщини, не варто розраховувати на послаблення карантинних обмежень. Про це стало відомо з інформації пресслужби глави нашої держави стосовно селекторної наради щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби, яка відбулася сьогодні під головуванням президента.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, котрий доповідав про ситуацію з захворюваністю на COVID-19, наразі червоний рівень епідеміологічної небезпеки залишається в шести регіонах. Але після засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із цієї зони можуть бути виведені Харківська, Хмельницька та Чернігівська області. У них, як пояснив очільник уряду, усі показники відповідають встановленим критеріям.

А от Полтавщина, Сумщина та Запоріжжя ще залишатимуться «червоними». Рішення щодо скасування жорстких карантинних обмежень, нагадаємо, ухвалюється в разі перебування всіх індикаторних показників у регіоні на рівні норми впродовж не менш ніж п’яти днів поспіль. У нашій області перевищує її наразі коефіцієнт виявлення випадків інфікування. Лише за останні три дні він дорівнював 21,1%, 22,5% та 24,1% при необхідних 20% і менше.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах