11.10.2022 - 14:55

Полтавським лікарням – обладнання, школам – кейтеринг, захисникам – зимову форму

Члени виконавчого комітету Полтавської міськради ухвалили низку змін до затверджених раніше програм. Так, у тому, що стосується підтримки медичних закладів громади, їх продовжуватимуть облаштовувати необхідним обладнанням.

– У цьому бюджеті ми виділили 114 млн грн на додаткові фінансування закладів охорони здоров’я, – сказав перший заступник міського голови Валерій Пархоменко. – Готуємося на випадок надзвичайних ситуацій, мається на увазі ураження критичної інфраструктури, щоб наші лікарні працювали 24/7, тобто це автономне опалення й автономне теплопостачання повністю.

Зміни в тому, що стосується закладів освіти, зачепили сферу харчування школярів – у старостинських округах буде впроваджений кейтеринг, тобто їжу сюди привозитимуть із Полтави, а не готуватимуть на місцях. У деяких випадках обидва способи харчування учнів будуть приблизно однаковими за ціною, а в деяких кейтеринг обійдеться дорожче. Така ситуація виникла через те, що міська рада поки що не ухвалила на сесії певних рішень.

Що ж до програми «Полтавський спротив», то нині на підтримку наших захисників міськвиконком проголосував виділити 35 млн грн. Частина цих коштів буде передана як субвенція військовикам, щоб вони самі закупили необхідні речі, на решту міська влада планує придбати 1000 комплектів зимової форми (до 10 позицій): дві одиниці термобілизни, три пари шкарпеток, бушлат, рукавички та ін. Цю продукцію збираються закупити в українських виробників, які є постачальниками ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах