17.04.2023 - 09:25

Полтавські медики отримали від благодійників генератор, ролятори, крісла-каталки тощо

Нещодавно волонтери БО «БФ Help For Ukraine» передали Полтаві партію медикаментів, мобільний генератор, милиці, ролятори, німецькі турнікети Pacs, мазі, жорсткі бандажі для кінцівок, новенькі крісла-каталки, ортопедичне взуття.

Гуманітарну допомогу отримали лікарі міської лікарні №2. Кафедрі хірургії Полтавського державного медичного університету на базі лікарні, лаборантській та санітарній кімнатам передали витратні матеріали, медикаменти, бензиновий трифазний генератор 8500, милиці, ролятори, сертифіковані німецькі турнікети Pacs, мазі, жорсткі бандажі для кінцівок, новенькі крісла-каталки, милиці, ортопедичне взуття.

 

 

 

 

 

За словами амбасадора «БФ Help For Ukraine» Євгена Кошового, допомоги мало не буває, і будь хто, хто має можливість, має кожен день думати про те, чим він допоміг би Україні в тяжкі часи війни з агресором.

Медики не забарилися з вдячністю. «Кожного дня наші пацієнти стикаються з безліччю проблем у пересуванні після травм, переломів та в післяопераційний період, – зазначає лікар-хірург КП «2-га міська лікарня Полтавської міської ради» Дмитро Усков. – Надана допомога використовуватиметься для підтримки та забезпечення хворих усім необхідним. Дякуємо благодійному фонду «БФ «Help For Ukraine», а також німецьким партнерам – благодійному фонду «Вільна Україна» – за надану гуманітарну допомогу та підтримку системи охорони здоров‘я. Ця партія допомоги значно полегшить лікування тяжких хворих».

Завдяки мобільному генератору полтавські медики зможуть підтримувати зв’язок із колегами з усього світу, і ці консультації теж будуть рятувати життя постраждалих від війни українців.

У медиків свій особливий фронт боротьби задля збереження здоров’я та життя цивільних і військовиків, особливо в хірургів. Вони безперервно працюють та рятують життя практично цілодобово. Тому вкрай необхідно забезпечувати заклади охорони здоров’я медичними препаратами та устаткуванням, бо це запорука їх безперебійної роботи. Команда БО «БФ Help For Ukraine» щиро вдячна медикам за те, що вони з перших днів війни щоденно виконують свої професійні обов’язки на найкваліфікованішому рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах