18.03.2022 - 11:00

Полтавські художники запрошують дітей на навчання арту

Громадська організація «Художників «Пектораль» та арт-центр «Zelo» оголосили про старт важливого соціального проєкту. Вони формують школу естетичного виховання в умовах воєнного часу для дітей внутрішньо переміщених осіб.

– В умовах сьогодення Полтава стала прихистком для багатьох сімей із спустошених війною українських міст. Діти з таких родин на даний час позбавлені можливості всебічно розвиватися й часто залишаються наодинці зі згубним інформаційним фоном, який часто сприяє формуванню агресії та нетерпимості в купі з шоковими станами, – зауважили керівник ГО «Художників «Пектораль» Аліна Гончарова та керівник арт-центру «Zelo» Ярослав Терновський. – Друзі! У цей непростий час у вас з’явилась можливість не тільки вберегти дітей від згубного контенту ТБ та інтернету, але й розвинути в них кращі якості: можливість бачити та цінувати прекрасне, мислити оригінально та нелінійно, знаходити рішення для нетипових задач, опановувати кращі зразки сучасної світової культури. І все – це через призму мистецтва, в оточенні таких же зацікавлених дітей під керівництвом художників-профі сучасності.

У школі естетичного виховання діти перебуватимуть у середовищі доброзичливості та позитиву, у цікавій формі опановуватимуть царину світового мистецтва. Активності передбачають проведення бесід, дискусій, заняття образотворчим мистецтвом (різні форми, техніки). Під час занять діти:

– почують нове про митців сучасності;

– дізнаються, що таке арт-ринок, естімейт, лот, ліцитатор, а також муштабель, лесування, імпасто, а ще редімейд, пуантилізм, фовізм та багато такого сленгу, про який ви, погодьтеся, будете перепитувати;

– братимуть участь у квестах;

– вчитимуться відрізняти мистецтво від імітації, розуміти, чому каракулі Сая Твомблі коштують дорожче від картин Айвазовського;

– навчаться використовувати, поєднувати різні матеріали та експериментувати з ними;

– створять багато чудових мистецьких робіт у різних техніках (олівець, пастель, акварель, гуаш, інсталяція, перфоманс);

– на власні очі бачитимуть успішних діячів мистецтва, їхню роботу, творчість, стиль мислення успішної людини з позитивним світоглядом.

Приміщення арт-центру, розташоване близько до центру Полтави, просто над обладнаним укриттям. Сюди в разі сигналу тривоги діти з речами переходитимуть у супроводі викладача та гратимуть у пізнавальні ігри тощо. Укриття обладнане системою обігріву (УФО), чайним куточком та стільцями. Батьки можуть забрати дітей у будь-який час до чи після закінчення уроку, або після відбою повітряної тривоги.

Заняття абсолютно безкоштовні для дітей внутрішньо переміщених осіб і здійснюються за рахунок фонду ГО «Художників «Пектораль», який формується з благодійних внесків. Реквізити для тих, хто бажає підтримати дітей, які постраждали від війни:

UA883052990000026002041205995 (UAH) (ГО «Художників «Пектораль»)

МФО: 305299

ЄДРПОУ: 40264262АТ КБ «Приватбанк»

Призначення платежу: Благодійний внесок для створення умов творчої праці для дітей внутрішньо переміщених осіб.

Навчання відбувається в арт-центрі або онлайн. Починається 21 березня. Приєднатися до занять можна в будь-який час.

Проєкт адаптований для дітей 7-14 років. Участь старших обговорюється додатково.

Для того щоб долучитися до навчання арту, необхідно зареєструватися. У реєстраційній же формі розміщено іншу корисну інформацію щодо занять.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах