16.08.2022 - 17:19

Полтавець установив рекорд із підтягування на одній руці

Спортсмен із Полтави, 36-річний Віталій Шовкопляс, установив світовий рекорд із підтягування на одній руці,  змінюючи по черзі праву та ліву. За 60 хвилин він виконав вправу 273 рази.

Попередній рекордсмен, чиє ім’я занесене до Книги рекордів Гіннеса, зміг підтягнутися 220 разів.

Своє встановлення рекорду Віталій Шовкопляс транслював у прямому ефірі в соціальній мережі «Інстаграм», адже мав на меті привернути до події увагу громадськості та зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України.

– Чесно кажучи, я налаштовувався на 300 (разів – прим. автора), – зізнався полтавець. Та реалізувати задумане до кінця йому не дало травмування рук.

Наразі інформації про те, що представники Книги рекордів Гіннеса, до яких відправили відео, зафіксували рекорд, поки що немає. Але сьогодні на честь непересічного досягнення земляка в Полтавській міській раді спортсменові вручили подяку міського голови з нагрудним знаком.

Для довідки. Віталій Шовкопляс – майстер спорту міжнародного класу, абсолютний чемпіон світу зі стрітліфтингу — дисципліни, що складається з підтягування на перекладині та віджимання на брусах з максимальною додатковою вагою. Також полтавський спортсмен є переможцем Кубка світу з воркауту (2012 рік), капітаном збірної України. 2013 року він установив світовий рекорд із підтягування з додатковою вагою +32 кг.  

Альона Зимня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах