2.07.2024 - 17:03

Полтавцям пропонують готуватися до іспиту з ПДР із онлайн-тренажером

Знання правил дорожнього руху (ПДР) є надзвичайно важливим для безпечного водіння. Україна має свої власні правила, яких водії повинні дотримуватися.

Щоб допомогти майбутнім водіям вивчити та перевірити свої знання, працює онлайн-тренажер ПДР https://pdr.infotech.gov.ua/. Заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко розповіла, як можна скористатися ним та які функції онлайн-тренажера.

Цей сервіс повністю імітує умови, у яких складають іспит на знання правил дорожнього руху в сервісних центрах МВС.

Переваги онлайн-тренажеру тестів ПДР:

  • Зручність (Web + застосунок, який працює без інтернету): дозволяє вам проходити тести з ПДР із будь-якого місця та в зручний для вас час. Вам не потрібно відвідувати спеціальні навчальні центри або підлаштовувати свій день під навчання.
  • Доступність матеріалів: надає широкий вибір матеріалів для вивчення правил дорожнього руху. Ви зможете ознайомитися з офіційними правилами та знаками, переглянути відеоуроки, пройти інтерактивні тренування та багато іншого. Усі матеріали оновлюються, щоб ви мали доступ до найсвіжішої інформації.
  • Практичний досвід: можна перевірити себе на базі офіційних питань. Ви зможете випробувати свої знання, вирішуючи реальні ситуації на дорозі. Це надає можливість отримати практичний досвід та напрацювати правильні реакції на різні дорожні ситуації.
  • Інтерактивність: використовує інтерактивні методи навчання, щоб зробити процес вивчення ПДР цікавим. Ви зможете виконувати завдання, розв’язувати головоломки та брати участь у симуляціях, що допоможе запам’ятати правила та знаки ПДР більш ефективно.

Як скласти онлайн тест?

Якщо ви хочете пройти тест на знання дорожніх знаків, потрібно просто зареєструватися на сайті https://pdr.infotech.gov.ua/ й зайти до особистого кабінету. Потім виставити бажані налаштування для квитків і розпочати їх проходження.

Немає потреби купувати паперові посібники, адже ви в будь-який момент можете з комп’ютера чи телефона зайти на сайт і протестувати себе на знання правил дорожнього руху.

Також рекомендуємо час від часу виконувати завдання досвідченим водіям, щоб освіжити знання та перевірити себе.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах