9.11.2022 - 22:55

Полтава долучається до проєкту «Ліжка для війська»

BRAVE U Fund запускає збір донатів на ініціативу «Ліжка для війська». Наша мета – придбати 10 000 комплектів мобільних ліжок-трансформерів для військовиків.

Збори на байрактари, дрони, автомобілі – це дуже важливо, але ми хочемо змінити на краще умови відпочинку для якнайбільшої кількості наших захисників та захисниць.

У кожному комплекті, який придбає BRAVE U Fund, – два ліжка. Таким чином успішна реалізація ініціативи дозволить 20 000 нашим героям мати можливість відпочити не на землі чи бетоні, а в ліжку. Тим більше, що попереду зима й питання, як зберегти здоров’я в польових умовах, надзвичайно актуальне.

На першому етапі ініціативи «Ліжка для війська» фонд збирає 2,5 млн грн. Це дозволить придбати 750 ліжок та якнайшвидше передати їх військовослужбовцям на передову та в місця тимчасової дислокації.

Донатьте та беріть участь у зборі!

Деталі тут: https://www.braveu.fund/raffle.

Швидкий донат на МОНОБАНКУ: https://send.monobank.ua/jar/2uZYkREkkr.

Серед тих, хто задонатив на ініціативу, ми розіграємо 5 унікальних принтів картини «Свята земля» з автографами переможців Євробачення – 2022 KALUSH ORCHESTRA.

Мінімальний донат – 10 грн. Кожні 10 грн = шанс виграти унікальний приз. Дробити суму не потрібно: якщо ви перерахуєте одразу 500 грн, у вас буде 50 шансів у розіграші.

За бажанням залиште номер телефону у формі під час платежу, щоб у разі виграшу ми могли зв’язатися з вами швидше. Якщо донатите на монобанку, обов’язково залиште номер телефону в графі «Коментар».

Ці ж ексклюзивні принти з автографами членів гурту KALUSH ORCHESTRA можна отримати ГАРАНТОВАНО за внески від 200 тис. грн. Таких принтів доступно лише 10!

Збір триватиме 2 тижні (або до збору 2,5 млн грн) – від 12:00 27 жовтня до 00:00 10 листопада.

Підсумки розіграшу будуть оголошені в соцмережах BRAVE U Fund, тож підписуйтеся, щоб не пропустити:

https://instagram.com/braveufund?igshid=YmMyMTA2M2Y,

https://twitter.com/BraveUFun,

https://t.me/braveufund.

Допоможемо Україні разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах