21.03.2022 - 19:48

Полтавці не складатимуть ЗНО, ДПА, ЄВІ та ЄФВВ

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), державна підсумкова атестація (ДПА), єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) 2022 року скасовані. Про це повідомив Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони в Телеграм із посиланням на міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета.

– Таке рішення є непростим, але необхідним, адже наше головне завдання – знизити рівень будь-яких стресів для дітей. Вони проживають непростий період на сьогодні, ми маємо докласти всіх зусиль, щоб цей період хоча б якось пом’якшити, – сказав міністр.

Він зазначив, що скасування ЗНО необхідне для збереження студентського контингенту, національного інтелектуального потенціалу, стимулювання до навчання в Україні навіть у такий скрутний для нашої держави та суспільства час.

Більшість студентів завершатиме навчальний рік дистанційно. Для тимчасово переміщених осіб із числа школярів він закінчиться в тій школі, до якої ці учні належатимуть за тимчасовим місцем перебування.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах