16.11.2020 - 16:09

Половину міських громад Полтавщини очолили представники «Довіри»

У Центральній виборчій комісії нарешті оприлюднили результати виборів голів міських  громад області. Останніх на Полтавщині після реформи з децентралізації залишається 16. Наразі відомі прізвища 15 керівників – нагадаємо, у Полтаві на 22 листопада призначений другий тур місцевих виборів, у якому за крісло міського голови змагатимуться Олександр Мамай («За майбутнє») та Сергій Іващенко («Слуга народу»).

Що ж до інших громад, то половину з них очолили представники партії «Довіра». Це Сергій Волошин (Хорольська громада Лубенського району), Олександр Грицаєнко (Лубенська громада), Володимир Нестеренко (Гадяцька громада Миргородського району), Сергій Соломаха (Миргородська громада), Віктор Радько (Лохвицька громада Миргородського району), Олександр Копелець (Кобеляцька громада Полтавського району), Оксана Дядюнова (Решетилівська громада Полтавського району) та Сергій Максименко (Зіньківська громада Полтавського району). Саме «Довіра», нагадаємо, отримала найбільшу підтримку електорату й під час обрання депутатів обласної ради.

За самовисуванців виборці проголосували в трьох громадах – Горішньоплавнівській Кременчуцького району (Дмитро Биков), Пирятинській, що тепер на Лубенщині (Андрій Сімонов) та Заводській Миргородського району (Віталій Сидоренко). Представники партії «За майбутнє» Віталій Малецький і Станіслав Джусь зібрали необхідну для обрання кількість голосів у Кременчуцькій громаді та Глобинській Кременчуцького району відповідно. По одному «своєму» голові міської громади в Полтавській області мають тепер «Радикальна партія Олега Ляшка» (це Віталій Колесніченко в Гребінці) та ВО «Батьківщина» (це Петро Світлику Карлівці).

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах