16.04.2022 - 20:55

Поліція викрила на Полтавщині підприємство зі зв’язками в країнах-агресорках

В умовах воєнного стану співробітники Національної поліції України проводять комплекс заходів, аби запобігти виведенню активів проросійських компаній, які можуть використовуватися країною-агресоркою на підтримку воєнних дій на території нашої держави. Зокрема, правоохоронці задокументовали протиправну діяльність підприємства, засновником якого є білоруська компанія, а власниками – російські громадяни.

Отриманий в Україні прибуток це підприємство розподіляло серед своїх власників та афілійованих осіб країни-агресорки. Останні сплачували податки у російський бюджет, із якого безпосередньо здійснюється фінансування окупаційних військ. Крім того, генеральний директор підприємства організував схему з мінімізації податків і легалізації коштів, отриманих від злочинної діяльності. Їх також використовували для підтримання російської армії та воєнних дій на території України.

15 квітня правоохоронці провели санкціоновані обшуки на території кількох областей, зокрема Полтавської, повідомили в Національній поліції регіону. Вилучили 11 транспортних засобів, два квадрокоптери, документи фінансово-господарської звітності щодо діяльності підприємства, 7080 л хімікатів для захисту рослин. Вилучене майно буде арештовано та передано до Збройних Сил України для захисту від загарбників, а добрива – в Агентство з розшуку та менеджменту активів.

Окрім того, на підставі отриманих доказів гендиректорові підприємства повідомили про підозру за ч. 3 ст. 209 (легалізація доходів, отриманих злочинних шляхом), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Альона Зимня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах